Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Güney Soğutma; Endüstriyel Soğutma, Klima ve Havalandırma  Sistemleri,

 1999 yılında kurulan firmamız soğutma, ısıtma, havalandırma ve klima sistemleri alanında güvenilirliğini ve kalitesini, Türkiye piyasasının önde gelen firmalarıyla kanıtlamış olup bu güçle yoluna devam etmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla firma olarak iş ahlakı, güvenilirliği ve deneyimli kadrosuyla konusunda uzman ve öncü firma olarak hizmet vermekten gurur duymaktadır. Satış hizmetlerimiz kadar montaj ve servis hizmetlerimizde de gereken azami özen gösterilmektedir. Servislerimiz özel ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere, istediğiniz ortam şartlarını sağlamak ve korumak için profesyonel ekiplerden oluşan personelimiz ile  sizlerin hizmetindedir. Soğuk hava odaları, endüstriyel soğutma sistemleri, şok dondurucular, buz makineleri, su soğutma sistemleri, market reyonları, klimalar , merkezi klima sistemleri, fancoil , klima santralleri, chiller, hava perdesi, kombi satış, bakım ve servis hizmetleri ana faaliyet konularımızdır.

Güney Soğutmanın amacı; Sizin işiniz için gerekli olan soğuk depolama ve iklimsel alanları geliştirmek, dizayn etmek ve kurmaktır. Kaliteyi ve dürüstlüğü temel alan hizmet anlayışımızı her zaman hissedeceksiniz.

Etik değerlerimiz;

Kuruluşumuzdan bu yana ‘”Dürüstlük ve Güvenilirlik” ilkesini benimsedik. İşinde uzman, çalışanlarına inisiyatif veren, değişim, gelişim ve kurumsallaşmayı ön planda tutan bir yapıdayız. Çünkü biz, bir şirketten çok aile olduğumuza inanan, bütün ilişkilerinde sevgi, saygı ve iyi niyet kuralları ile hareket eden ekip üyelerinden oluşmaktayız. Emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz.

Güvenilirlik ve iş kalitesi;

Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tüm çözüm ortaklarımızla, karşılıklı güven ve dürüstlük çerçevesinde yürüttüğümüz ilişkilerimizde, itibarımızı korumaya yönelik faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Müşteri odaklı çalışma biçimimiz;

Önceliğimiz, odağımız “müşteri”dir. Attığımız tüm adımlarda değişen müşteri gereksinimleri karşısında etkin çözümler sunan güvenilir çözüm ortağı olmak ilkemizdir.

Uzmanlığımız;

İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağımız, donanımımız, teknik uzmanlığımız ve 18 yıldır süregelen tecrübemizle, çalıştığımız alanlardaki liderliğimizi korumaktayız.

Yenilikçi;

Sektör dinamiklerini, yeniliklerini her daim takip eder, sürecin getirdiği yenilikçi uygulamaları hayata geçirir, yeni fikir ve girişimlere destek veririz.

Çevreci faaliyet;

Çevreye duyarlılık, faaliyetlerimizin doğal sonucudur. Enerji tasarruflu ürünlerin satışı, bakımı konusunda çalışmalarına devam eden, sektörünün lider şirketlerindeniz, yeşil bina uygulamalarını sürdürmeye devam etmekteyiz.

İnisiyatif ve sorumluluk alabilme;

Sektörün gerekleri, iş dinamikleri kapsamında, tüm çalışma süreçlerinde, uzmanlıklarımız çerçevesinde, ekip çalışmasının gücüne inanarak, her alanda inisiyatif alınmasının önemine inanarak iş süreçlerimizi yönetiyoruz.

Yüksek hedeflere ulaşma başarısı;

Şirketimizin temel stratejileri ve prensipleri doğrultusunda, yüksek motivasyonla çalışarak yüksek hedeflere ulaşmak için özen göstermek ilkemizdir.

Mükemmeliyetçiliğimiz;

Tüm iş süreçlerimizde en yüksek kaliteyi ve mükemmeliyeti hedefleyerek, kusursuz iş çözümleri sunmak, bu doğrultuda çalışmak temel prensiplerimizdendir.